Dziennik Ubezpieczeniowy

Dziennik Ubezpieczeniowy >> Szukaj 

 

Archiwum :: O Dzienniku :: Prenumerata 

 Szukaj

 

 

Artykuł: <<< 2021-11-24 >>>

 

#debataInsly

 

Nawigacja

2021-11-25  

|<<

   

 >>|

2021-11-24  

<<<

>>>

 >>|

2021-11-23  

|<<

     

 

Data publikacji: 2021-11-24

Dz.U. nr: 5372

 

Przyglądając się w Insly, okiem firmy wspierającej pośredników, zmianie technologicznej, którą na naszej branży wymusiła pandemia, mieliśmy w głowie tylko jedno: chaos. Technologia okazała się dla branży kluczowa. Jednak widać było, że każda grupa inaczej jej rolę sobie wyobrażała i miała inne wobec niej oczekiwania. Z początku uznaliśmy tę różnicę potrzeb i interesów za kolejną barierę na drodze ku pełnej transformacji technologicznej. Jednak z upływem czasu górę wzięła chęć poszukiwania pól do współpracy. Potrzebowaliśmy znaleźć więc przestrzeń, aby te różne perspektywy spotkać. Dziękujemy Dziennikowi Ubezpieczeniowemu za stworzenie takiej platformy do wyrażenia opinii i oczekiwań. Nazwaliśmy ją debatą Insly, choć okazała się być szalenie ciekawym cyklem przemyśleń przedstawicieli różnych grup.

Dziś jest już jej ostatni odcinek. Mam nadzieję, że to jednak nie koniec, a dopiero początek głębokiej debaty całej branży o naszej wspólnej przyszłości. Liczę na to, że wypowiedzi świetnych ekspertów, których mamy przyjemność tu gościć, pomogą lepiej rozumieć potrzeby każdej ze stron. Serdecznie dziękuję za udział! Piotrowi Bułce, Pawłowi Jakubikowi, Michałowi Kęcikowi, Monice Leżyńskiej, Michałowi Miklewskiemu, Rafałowi Mosionkowi, Arturowi Pakule i Bartoszowi Wolskiemu. Oraz Annie Sitarek za redakcję!

Piotr Bartos, dyrektor generalny Insly w Polsce


Nowa przewaga konkurencyjna

(Beesafe, Compensa, Insly)

Nie ma wątpliwości, że dla ubezpieczycieli technologia stała się dziś takim samym narzędziem do budowania przewagi konkurencyjnej, jak dobry produkt czy dobra cena. I to już się nie zmieni. Pandemia utrwaliła przekonanie, że technologia przydaje się w sytuacjach, o których wcześniej nawet nie myśleliśmy.

Rafał Mosionek, zastępca prezesa zarządu Compensy, szef marki Beesafe

 

Z kolei rola pośredników ubezpieczeniowych w Polsce bardzo ewoluuje. Dochodzi...

Całość liczy znaków: 4576


ZAMÓW PRENUMERATĘ!!!

 

 

 

Logowanie dla subskrybentów "Dziennika Ubezpieczeniowego"

Prosimy o podanie adresu e-mail, na który przesyłany jest Dziennik Ubezpieczeniowy:

Na podany adres przesłany zostanie specjalny e-mail z "otwierającym" Archiwum Dziennika Ubezpieczeniowego linkiem.

 

Uwaga!

W przypadku spółek, które wykupiły otwartą subskrypcję Dziennika (rozsyłany wewnętrznie lub w intranecie), można wpisać po prostu swój adres email, np: Jan.Kowalski@TwojaFirma.pl.

 

 

Profesjonalnie o ubezpieczeniach..

Miesięcznik Ubezpieczeniowy

 

 
 Strona przygotowana przez Ogma Sp. z o.o.