Dziennik Ubezpieczeniowy

Dziennik Ubezpieczeniowy >> Szukaj 

 

Archiwum :: O Dzienniku :: Prenumerata 

 Szukaj

 

 

Artykuł: <<< 2021-06-25 >>>

 

Chwile

 

Nawigacja

2021-06-28  

|<<

   

 >>|

2021-06-25  

<<<

>>>

 >>|

2021-06-24  

|<<

     

 

Data publikacji: 2021-06-25

Dz.U. nr: 5267

Wzajemne zaufanie i partnerstwo

(Ergo Hestia, HLC, Ubezpieczenia Sikorscy)

W tym roku sopocki ubezpieczyciel ERGO Hestia obchodzi 30-lecie. Zapraszamy do wspomnień! Kontynuujemy cykl publikacji, w którym ludzie ubezpieczeń blisko związani z ERGO Hestią wspominają istotne dla branży wydarzenia z ostatnich 30 lat.

 

Danuta Sikorska, współwłaściciel, Ubezpieczenia Sikorscy:


Zajmuję się ubezpieczeniami od 29 lat. Z Hestią jestem związana od 23 lat. Kiedy dostałam propozycję współpracy z Hestią, byłam już kilka lat na rynku. Szczerze mówiąc, nie byłam bardzo zainteresowana podejmowaniem współpracy z kolejnym ubezpieczycielem. W końcu, po pół roku, zgodziłam się podpisać dokumenty. Szybko okazało się, że znalazłam się wśród ludzi o niezwykłej energii, zaangażowaniu, mających określone cele i zdeterminowanych do ich osiągania. Natychmiast nawiązaliśmy bliskie kontakty, a ja zaczęłam sprzedawać... Dołączyłam do Hestii w lutym, a już w październiku odbierałam nagrodę za najlepszy debiut w Przedstawicielstwie Olsztyn.

W mojej Ostrołęce miałam jednak swoje biznesowe marzenie - ubezpieczyć jeden z największych zakładów (w tamtym czasie), który mijałam codziennie w drodze do pracy. Nie mogłam wprost przeżyć, że to nie ja go ubezpieczam. Początkowo każda próba uzyskania niezbędnych do złożenia oferty dokumentów kończyła się niepowodzeniem. Kiedy jednak już mogłam złożyć wypracowaną z ERGO Hestią ofertę, zakład był "mój". I tak zostało na długie lata. Konsekwentnie kontynuowaliśmy naszą współpracę i budowaliśmy zaufanie oparte na produktach i obsłudze najwyższej jakości - współpracowaliśmy przy ubezpieczeniach dla pracowników, eksperci Hestia Loss Control przygotowywali niezwykle cenne dla mojego klienta audyty...

Dla ERGO Hestii pośrednicy to ważni i szanowani partnerzy biznesowi, zawsze zapraszani do biznesowego dialogu.

Z ERGO Hestią także zostałam na długie lata. Awansowaliśmy z pozycji współpracującej agencji na pozycję strategicznego partnera, poza biurem w Ostrołęce prowadzimy 4 Punkty Standard, a do pracy w ubezpieczeniach dołączyły moje córki. Korzystając z wiedzy tak silnego i stabilnego partnera, na swój sposób dotrzymujemy mu kroku w rozwoju. Dla ERGO Hestii pośrednicy to ważni i szanowani partnerzy biznesowi, zawsze zapraszani do biznesowego dialogu. Przyjęliśmy za własną hestyjną filozofię rozwoju opartą na stałym dążeniu do najwyższego standardu w ubezpieczeniach i wygraliśmy.

Po tak wielu latach w ubezpieczeniach nie mam żadnej wątpliwości, że ich podstawą są relacje, biznesowe partnerstwo. Sukcesy gwarantują dobra oferta i jakość obsługi w trakcie ubezpieczenia. Dzięki współpracy z ERGO Hestią ich osiąganie każdego dnia jest łatwe.

 

Linki:  

Zobacz:

Wszystkie teksty z cyklu Chwile


Partnerem cyklu jest ERGO Hestia.

 

Zobacz firmy: Ergo Hestia, HLC, Ubezpieczenia Sikorscy

 

Komentuj Prześlij  Drukuj

Artykuł: <<< 2021-06-25 >>>

 

 

 

Profesjonalnie o ubezpieczeniach..

Miesięcznik Ubezpieczeniowy

 

 
 Strona przygotowana przez Ogma Sp. z o.o.