Dziennik Ubezpieczeniowy

Dziennik Ubezpieczeniowy >> Szukaj 

 

Archiwum :: O Dzienniku :: Prenumerata 

 Szukaj

 

 

Artykuł: <<< 2021-04-23 >>>

 

Almanach Brokerów 2021

 

Nawigacja

2021-04-26  

|<<

   

 >>|

2021-04-23  

|<< 

<<<

>>>

 >>|

2021-04-22  

|<<

     

 

Data publikacji: 2021-04-23

Dz.U. nr: 5225

Zaproszenie dla wszystkich brokerów

Specjalizacja, znajomość klienta i specyfiki ubezpieczanej branży, doskonałość w poszczególnych liniach ryzyk ubezpieczeniowych to przewaga wielu brokerów.

 

Miesięcznik Ubezpieczeniowy od wielu już lat towarzyszył Kongresowi Brokerów. Od 5 lat wydawany był - specjalnie na majowy Kongres - Almanach Brokerów (miesiecznikubezpieczeniowy.pl/almanach-brokerow/).

I w tym roku Ogma, wydawca Miesięcznika Ubezpieczeniowego, zaprasza wszystkich brokerów do udziału w przedsięwzięciu. Jeśli ktoś jeszcze nie dostał ankiety lub ma pytania, jak najlepiej się zaprezentować, prośba o kontakt z Anna.Sitarek@Ogma.pl

Tegoroczny Almanach Brokerów - poza tradycyjnym przedstawieniem wszystkich firm - będzie miał przede wszystkim pokazywać specjalistów z różnych części brokerskiego biznesu i w kategoriach produktowych, i według branż. Kilka kolejnych okazji, by się pochwalić!!

Miesięcznik Ubezpieczeniowy


Trzymamy kciuki za jesienny Kongres Brokerów!

Kiedy będzie - też przygotujemy coś specjalnego.

Teraz zapraszamy jednak do tradycyjnego, majowego Almanachu Brokerów. W tym roku będziemy przede wszystkim chcieli pokazać specjalistów i branżowo, i w poszczególnych rodzajach ryzyk. Też by oddać to, co u brokerów często najważniejsze - wiedzę, jak działa klient, specjalizację, znajomość specyfiki ubezpieczanej branży, doskonałość w poszczególnych liniach ryzyk ubezpieczeniowych...

Marcin Z. Broda

Redaktor naczelny

 

Komentuj Prześlij  Drukuj

Artykuł: <<< 2021-04-23 >>>

 

 

 

Profesjonalnie o ubezpieczeniach..

Miesięcznik Ubezpieczeniowy

 

 
 Strona przygotowana przez Ogma Sp. z o.o.