Dziennik Ubezpieczeniowy

Dziennik Ubezpieczeniowy >> Szukaj 

 

Archiwum :: O Dzienniku :: Prenumerata 

 Szukaj

 

 

Artykuł: <<< 2021-01-13 >>>

 

Rynek

 

Nawigacja

2021-01-14  

|<<

   

 >>|

2021-01-13  

|<< 

<<<

>>>

 >>|

2021-01-12  

|<<

     

 

Data publikacji: 2021-01-13

Dz.U. nr: 5154

Grupa MAK nawiązuje współpracę z SG Equipment Leasing Polska Sp. z o.o.

(Grupa MAK, Grupa Societe Generale, MAK Ubezpieczenia, SG Equipment Leasing Polska)

MAK Ubezpieczenia, największy broker ubezpieczeniowy z polskim kapitałem, wykonał kolejny krok w kierunku wzmocnienia pozycji lidera na rynku ubezpieczeń, nawiązując współpracę z SG Equipment Leasing Polska (SG ELP) , będącej częścią Grupy Societe Generale.

 

Przedmiotem współpracy obu firm, które na rynku leasingowym posiadają wieloletnie doświadczenie, będzie wspólne rozwijanie kompleksowej oferty ubezpieczeniowej dla Klientów SG ELP zarówno w zakresie ubezpieczeń majątkowych, jak i komunikacyjnych.

Dla SG Equipment Leasing Polska nawiązanie współpracy z Brokerem - MAK Ubezpieczenia, to przede wszystkim szeroki dostęp do eksperckiej wiedzy ubezpieczeniowej. "Wierzymy, że nawiązanie współpracy z nowym Partnerem, zagwarantuje naszym klientom odczuwalne usprawnienia w procesie obsługi oraz ofertę ubezpieczeniową dopasowaną do rzeczywistych potrzeb biznesowych" - mówi Orest Steć, Dyrektor Sprzedaży w SG Equipment Leasing Polska.

"Wierzymy, że współpraca z cenionymi na rynku ekspertami przełoży się na zaufanie i lojalność naszych klientów" - dodaje Anna Wołczacka, Dyrektor ds. Finansowania Zapasów, Pricingu i Ubezpieczeń w SG Equipment Leasing Polska.

Z kolei Jacek Surmacz, Dyrektor Biura Programów Leasingowych i Pakietów Dealerskich, MAK Ubezpieczenia, nadmienia, że w dzisiejszej, dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości biznesowej, rzetelne i profesjonalne doradztwo wsparte dedykowanymi rozwiązaniami informatycznymi to klucz do osiągnięcia wspólnego sukcesu. Konkurencja na rynku ubezpieczeniowym oraz oczekiwania klientów sprawiają, że na firmie brokerskiej ciąży duża odpowiedzialność - podsumowuje Jacek Surmacz. Ponadto nadmienia, że perspektywa współpracy z SG Equipment Leasing Polska to niebywały sukces Grupy MAK.

"Liczymy na to, że nasze doświadczenie oraz zrozumienie potrzeb dostarczą nową wartość naszemu Klientowi SG Equipment Leasing Polska. Będziemy dążyć do tego, by obecne i nowo tworzone programy ubezpieczeniowe w pełni uzupełniały ofertę SG ELP" - komentuje Adam Wiśniewski odpowiedzialny za koordynację projektu z ramienia MAK Ubezpieczenia. "Dzięki temu podniesiemy jakość oferowanych usług, zaś leasingobiorcy zyskają dostęp do szerszej gamy produktów ubezpieczeniowych" - dodaje.
Grupa MAK to największa polska grupa spółek działająca na rynku ubezpieczeniowym. Obsługuje ponad 1000 Klientów korporacyjnych, głównie w Polsce, ale także w Czechach, na Węgrzech, Litwie, Łotwie, Estonii, Słowacji i Rumunii. W Grupie MAK zatrudnionych jest przeszło 300 osób, w tym ok 100 licencjonowanych brokerów ubezpieczeniowych. MAK Ubezpieczenia to wiodąca spółka w Grupie MAK. Klienci Grupy MAK działają zarówno w sektorze prywatnym, jak i publicznym. Zadaniem brokera jest kompleksowa opieka nad wszystkimi aspektami ubezpieczeń - począwszy od audytu obecnych pakietów i skrojenia oferty na miarę, przez negocjacje, opiekę prawną, formalną oraz wdrożenia nowych ubezpieczeń, na wsparciu dedykowanego eksperta kończąc.


Partnerem artykułu jest MAK Ubezpieczenia.

 

Zobacz firmy: Grupa MAK, Grupa Societe Generale, MAK Ubezpieczenia, SG Equipment Leasing Polska

 

Komentuj Prześlij  Drukuj

Artykuł: <<< 2021-01-13 >>>

 

 

 

Profesjonalnie o ubezpieczeniach..

Miesięcznik Ubezpieczeniowy

 

 
 Strona przygotowana przez Ogma Sp. z o.o.