Dziennik Ubezpieczeniowy

Dziennik Ubezpieczeniowy >> Szukaj 

 

Archiwum :: O Dzienniku :: Prenumerata 

 Szukaj

 

 

Artykuł: <<< 2020-11-05 >>>

 

Diamenty Top Industry

 

Nawigacja

2020-11-06  

|<<

   

 >>|

2020-11-05  

<<<

>>>

 >>|

2020-11-04  

|<<

     

 

Data publikacji: 2020-11-05

Dz.U. nr: 5110

Wyróżnienie "Doradca Roku" dla Nord Partner

(Nord Partner)

Kapituła konkursu "Diamenty Top Industry" podjęła decyzję o przyznaniu Nord Partner Sp. z o.o., wyróżnienia w kategorii "Doradca Roku".

Nagroda została wręczona podczas gali wieńczącej IX edycję konferencji "Top Industry Summit", która odbyła się 14 października 2020r. w hotelu The Westin w Warszawie.

"Top Industry Summit" to konferencja, która zyskała status jednego z najbardziej renomowanych szczytów przemysłowych w regionie, a "Diamenty Top Industry" to prestiżowe nagrody, które honorują najlepsze przedsiębiorstwa oraz wybitnych menedżerów odznaczających się szczególną dbałością o najwyższe standardy przywództwa.

W skład kapituły decydującej o finalistach i laureatach "Diamentów Top Industry" wchodzą znamienici przedstawiciele świata nauki i biznesu.

Doceniając Nord Partner kapituła zdecydowała o przyznaniu statuetki "za wieloletnie doświadczenie w budowaniu poczucia bezpieczeństwa swoich klientów we współpracy z liderami polskiego oraz zagranicznego rynku ubezpieczeniowego. (...) spółka udowadnia, iż jest jednym z największych i najbardziej cenionych firm swojej branży." Przedstawiciele kapituły podkreślili również, "iż realizując ideę najlepszej opieki oraz komfortu efektywnej i bliskiej współpracy z klientem" Nord Partner stworzyła i od ponad 20 lat z powodzeniem rozwija 23 oddziały w całej Polsce.

Pan Krzysztof Bromka jako Prezes Zarządu Nord Partner Sp. z o.o. pragnie przy tej okazji bardzo podziękować wszystkim partnerom biznesowym za okazane zaufanie, a także dyrektorom, brokerom oraz pracownikom, którzy od lat, a w szczególności w tym jakże ciężkim okresie 2020 roku, wykazują się profesjonalizmem, zaangażowaniem i dbałością zarówno o interesy Klientów, jak i dobre imię Spółki Nord Partner.

W ślad za kapitułą konkursową, my również wierzymy, że przyznana nagroda doda nam "jeszcze więcej motywacji do rozwijania biznesu i dokładania kolejnych cegiełek umacniających Polską gospodarkę".


Partnerem publikacji jest Nord Partner.

 

Zobacz firmy: Nord Partner

 

Komentuj Prześlij  Drukuj

Artykuł: <<< 2020-11-05 >>>

 

 

 

Profesjonalnie o ubezpieczeniach..

Miesięcznik Ubezpieczeniowy

 

 
 Strona przygotowana przez Ogma Sp. z o.o.