Dziennik Ubezpieczeniowy

Dziennik Ubezpieczeniowy >> Szukaj 

 

Archiwum :: O Dzienniku :: Prenumerata 

 Szukaj

 

 

Artykuł: <<< 2019-09-18 >>>

 

Akcja społeczna

 

Nawigacja

2019-09-19  

|<<

   

 >>|

2019-09-18  

<<<

>>>

 >>|

2019-09-17  

|<<

     

 

Data publikacji: 2019-09-18

Dz.U. nr: 4825

Akcja Gwiazdor 2019 - the sky is the limit!

(Colonnade, TPD)

+ Do Akcji Gwiazdor można zgłaszać się do 17 października

+ Zgłoszenia należy przesyłać na adres: Izabela.Krol@colonnade.pl

 

Zapraszam Was do Akcji Gwiazdor 2019!

To Akcja magiczna i przez wielu opiekunów placówek, z którymi współpracuję, uważana za najpiękniejszą akcję, w jakiej do tej pory brali udział ich podopieczni (zobacz: pełny opis Akcji Gwiazdor). Na czym polega?

W 2011 r. zaczynałam od 50 dzieciaków, a rok temu skończyliśmy na ponad 3700 uśmiechniętych buźkach! A to wszystko dzięki Wam!

  • Akcja skierowana jest do najbardziej potrzebujących dzieci, którymi opiekuje się Towarzystwo Przyjaciół Dzieci i Ośrodki Pomocy Społecznej. Współpracuję z nimi od wielu lat i mam do nich 100% zaufania. Osoby, z którymi współpracuję, są na co dzień z tymi dziećmi i jeżeli dane dziecko zostało wskazane do Akcji, to oznacza, że jest taka potrzeba.
  • Gwiazdor - bo Akcja swe korzenie ma w Poznaniu, a tam mają Gwiazdora, a nie Świętego Mikołaja czy Anioła ;-)
  • Wybrane dzieci ze wskazanych placówek piszą list do Gwiazdora = Świętego Mikołaja = Anioła.
  • Listy przekazuję osobom, które chcą zrobić prezenty, czyli do naszych Gwiazdorów. Czyli każdy, kto się zgłosi, dostanie list dziecka do Świętego Mikołaja. I to możecie być Wy! :-) Takie listy dostaniecie fizycznie lub w skanie.
  • Gwiazdorzy mają ok. 2-3 tygodnie na przygotowanie paczki.
  • Paczkę dostarcza się do Centrum Dowodzenia (siedziba Colonnade w Warszawie) lub do innej placówki. Dokładne informacje praktyczne - jak przygotować paczkę - dostaniecie po zgłoszeniu się. Miejsce dostawy też jest podawane w późniejszym terminie.
  • Następnie prezenty te przekazujemy do świetlic na początku grudnia. Prezenty te wręczane są w czasie spotkania bożonarodzeniowego w danej placówce. Reasumując, dzieciaki dostają pod choinkę najprawdziwsze prezenty od Gwiazdora / Świętego Mikołaja / Anioła!
  • Robimy paczki do wartości 70-100 zł. Gwiazdor dorzuca słodycze już według uznania.
  • A... i jeszcze idealnie, jak napiszecie list zwrotny dla dziecka od Świętego Mikołaja! :-)

Zeszły rok pokazał przy tej akcji, że nie ma granic!!! The Sky is the Limit :-) W 2011 roku zaczynałam od 50 dzieciaków, a rok temu skończyliśmy na ponad 3700 uśmiechniętych buźkach! A to wszystko dzięki Wam i grupie Wspaniałych Koordynatorów, którzy ogarnęli większe grupy... Magia! (zobacz: Połączeni we wspólnym celu: podsumowanie Akcji Gwiazdor).

Zachęcam gorąco Wszystkich do przyłączenia się do tej Akcji oraz zaproszenia do niej bliskich oraz Kolegów / Koleżanki z pracy / Rodzinę. Proszę, dajcie mi odpowiedź do 17 października (a im wcześniej, tym lepiej) na adres Izabela.Krol@colonnade.pl. Przy zgłoszeniu podajcie liczbę dzieci (uwielbiam, kiedy decydujecie się całą firmą na ogarnięcie większej grupy), miasto, z którego jesteście, nazwę firmy oraz numer telefonu. Z góry Wam dziękuję, że jesteście!

Izabela Król

Centrum Dowodzenia w Colonnade

 

Zobacz firmy: Colonnade, TPD

 

Komentuj Prześlij  Drukuj

Artykuł: <<< 2019-09-18 >>>

 

 

 

Profesjonalnie o ubezpieczeniach..

Miesięcznik Ubezpieczeniowy

 

 
 Strona przygotowana przez Ogma Sp. z o.o.