Dziennik Ubezpieczeniowy

Dziennik Ubezpieczeniowy >> Szukaj 

 

Archiwum :: O Dzienniku :: Prenumerata 

 Szukaj

 

 

Artykuł: <<< 2019-09-05 >>>

 

Produkty

 

Nawigacja

2019-09-06  

|<<

   

 >>|

2019-09-05  

|<< 

<<<

>>>

 >>|

2019-09-04  

|<<

     

 

Data publikacji: 2019-09-05

Dz.U. nr: 4816

Uniqa: nowa wersja ubezpieczenia mieszkania płatnego miesięcznie

(Uniqa)

+ Wśród nowości m.in. all risk i klauzula rażącego niedbalstwa

+ Klienci mogą wybierać z 4 wariantów ochrony i płacić składkę miesięcznie

 

Uniqa wprowadza nową wersję ubezpieczenia Bezpieczne Mieszkanie, dedykowanego mieszkańcom spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych, płatnego co miesiąc.

Uniqa: cały czas wsłuchujemy się w potrzeby klientów i wprowadzamy nowości.

Zmieniona oferta ubezpieczenia zawiera formułę all risk, klauzulę rażącego niedbalstwa i OC w życiu prywatnym działające na terenie całej Europy. Dodatkowo, klient w pakiecie otrzymuje ubezpieczenie roweru na wypadek rabunku poza miejscem ubezpieczenia oraz ochronę od kradzieży rzeczy codziennego użytku pozostawionych w samochodzie. Rafał Kukier, dyrektor zarządzający Uniqa dla Mieszkalnictwa, mówi:

"Nasze ubezpieczenie mieszkania płatne miesięcznie to prawdziwy hit na rynku. Trzykrotnie zdobyło certyfikat Dobrej Polisy. W jego ramach chronimy ponad pół miliona mieszkań w Polsce. Cały czas wsłuchujemy się w potrzeby klientów i wprowadzamy w nim nowości, które zabezpieczają jeszcze lepiej. W nowej odsłonie, oprócz nazwy - Bezpieczne Mieszkanie, wprowadzamy formułę all risk i klauzulę rażącego niedbalstwa. Jeżeli dojdzie do szkody, np. w wyniku zaprószenia ognia od papierosa czy niewyłączenia żelazka, również wypłacimy odszkodowanie."

Klienci mogą wybrać spośród 4 wariantów: ubezpieczenie ruchomości domowej i stałych elementów wnętrz, mury oraz życie i zdrowie mieszkańców. Nowością jest możliwość ubezpieczenia nagrobka należącego do ubezpieczonego (dodatkowy wariant ubezpieczenia). W ramach assistance ubezpieczyciel pokrywa koszty pomocy fachowców, np. hydraulika czy elektryka i opłaca części zamienne danego sprzętu. (KR)

Za:

Uniqa (2019-09-04), Bezpieczne Mieszkanie - nowa odsłona ubezpieczenie mieszkania płatnego miesięcznie

 

Zobacz firmy: Uniqa

 

Komentuj Prześlij  Drukuj

Artykuł: <<< 2019-09-05 >>>

 

 

 

Profesjonalnie o ubezpieczeniach..

Miesięcznik Ubezpieczeniowy

 

 
 Strona przygotowana przez Ogma Sp. z o.o.