Dziennik Ubezpieczeniowy

Dziennik Ubezpieczeniowy >> Szukaj 

 

Archiwum :: O Dzienniku :: Prenumerata 

 Szukaj

 

 

Artykuł: <<< 2019-01-11 >>>

 

Kompleksowa ochrona ERGO Hestii

 

Nawigacja

2019-01-14  

|<<

   

 >>|

2019-01-11  

|<< 

<<<

>>>

 >>|

2019-01-10  

|<<

     

 

Data publikacji: 2019-01-11

Dz.U. nr: 4654

ERGO Hestia również zimą wie, jak zadbać o komfort klienta

(Ergo Hestia)

Niska temperatura w okresie zimowym powoduje szereg niedogodności. Na szczęście większość z nich można przewidzieć i zapobiec ich wystąpieniu. Najlepszym rozwiązaniem jest wielowymiarowe ubezpieczenie, które pozwala kompleksowo zabezpieczyć potrzeby klientów również zimą. ERGO Hestia stale monitoruje charakter szkód - również związanych ze zmianą pór roku i oferuje odpowiednie rozwiązania.

 

- Klienci wiedzą, że mogą do nas dzwonić w przypadku praktycznie każdej awarii. Zdarzenia, które najczęściej powtarzają się w okresie zimowym, to awarie kotłów lub innych urządzeń grzewczych, awarie silników w bramach lub zamarzanie zamków w furtkach" - mówi Maria Rosa, Zastępca Dyrektora Biura Ubezpieczeń Indywidualnych ERGO Hestii. - Mamy gotowe rozwiązania na tego typu zdarzenia. W naszej ofercie Home Assistance dobieramy odpowiednią pomoc do rodzaju zgłoszonej szkody i jeśli potrzeba organizujemy przyjazd specjalistów do domu klienta. Ułatwieniem jest możliwość skorzystania z kilku fachowych porad przy jednym zgłoszeniu. Dodatkowo opłacamy drobne części niezbędne do napraw - dodaje Maria Rosa.

Klienci od ubezpieczyciela mogą oczekiwać gotowości także na inne typowo "zimowe" zdarzenia. Mówimy tu np. o zalaniach mieszkań, które spowodowane są awarią instalacji ogrzewania centralnego, zniszczeniach dachu w efekcie zalegającego tam śniegu, czy o pożarach wywołanych zalegającą sadzą w przewodach kominowych.

- Nasi klienci mają do dyspozycji ofertę SOS Assistance, w ramach której oferujemy zakwaterowanie w sytuacji utraty dachu nad głową. W tym przypadku nie ograniczamy się wyłącznie do zdarzeń losowych, ale włączamy też odpowiedzialność za kradzież z włamaniem. Wiemy, że przetrwanie nocy w ograbionym mieszkaniu może być bardzo uciążliwe. Naszym klientom oferujemy także dozór mienia w przypadku kradzieży z włamaniem oraz przewozimy ich w bezpieczne miejsce - mówi Maria Rosa.

Zima to również okres wzmożonych zachorowań. Narażone są na nie wszyscy członkowie rodzin, dlatego tak ważna jest możliwość zamówienia domowej wizyty lekarskiej, zorganizowanie transportu leków lub sprzętu medycznego. - Nasze obserwacje wskazują, że najwięcej wizyt lekarskich zamawianych jest w okolicach godziny 18:30 i w większości dotyczą one chorych dzieci. Wszystkie tego typu usługi całodobowo realizujemy w ramach usługi Medical Assistance. Pomoc medyczna organizowana jest do każdego miejsca w Polsce, w którym aktualnie przebywa nasz ubezpieczony - dodaje Maria Rosa.

ERGO Hestia znalazła odpowiedź na to, jak zadbać o pełne bezpieczeństwo swoich klientów.

Najzimniejsze miesiące w roku kojarzą się również z wyjazdami na ferie i sportami zimowymi. Karta EKUZ pokrywa ubezpieczeniem tylko koszty podstawowej opieki. - Edukujemy klientów, że zwłaszcza zimą warto zadbać o odpowiednie ubezpieczenie podróżne. Podczas tego typu wyjazdów może okazać się konieczne zorganizowanie ratownictwa górskiego lub skomplikowanego transportu medycznego - dodaje Maria Rosa. ERGO Hestia oferuje tego typu transport, jak również możliwość rozszerzenia ochrony o dyscypliny ryzykowne, ale również zwrot kosztów niewykorzystanych karnetów lub kursów narciarskich oraz kompleksowe zabezpieczenie sprzętu sportowego lub odzieży.

Dobrze skomponowane ubezpieczenie, które swoją ochroną zabezpiecza różne potrzeby klienta, pozwala spokojnie przetrwać trudny okres zimowy. Nowoczesne podejście do ubezpieczeń nie koncentruje się na pojedynczych przedmiotach, które trzeba objąć ochroną. Właściwą perspektywą są oczekiwania klienta. ERGO Hestia, komponując szereg usług w ramach ubezpieczenia Assistance, znalazła odpowiedź na to, jak zadbać o pełne bezpieczeństwo swoich klientów.


Partnerem artykułu jest Ergo Hestia.

 

Zobacz firmy: Ergo Hestia

 

Komentuj Prześlij  Drukuj

Artykuł: <<< 2019-01-11 >>>

 

 

 

Profesjonalnie o ubezpieczeniach..

Miesięcznik Ubezpieczeniowy

 

 
 Strona przygotowana przez Ogma Sp. z o.o.