Dziennik Ubezpieczeniowy

Dziennik Ubezpieczeniowy >> Szukaj 

 

Archiwum :: O Dzienniku :: Prenumerata 

 Szukaj

 

 

Artykuł: <<< 2018-11-07 >>>

 

Akcja społeczna

 

Nawigacja

2018-11-08  

|<<

   

 >>|

2018-11-07  

|<< 

<<<

>>>

 >>|

2018-11-06  

|<<

     

 

Data publikacji: 2018-11-07

Dz.U. nr: 4612

Operacja Tosia - biegniemy z pomocą

(DUAL, Donoria, Howden)

Córka naszej koleżanki, Tosia, urodziła się z wadą genetyczną i wymaga specjalistycznej opieki, a niedługo operacji. DUAL, Donoria i Howden już wsparli akcję. Ale każdy z nas może ją jeszcze dodatkowo wesprzeć! Każdy, kto będzie biegł w najbliższych Biegach Niepodległości!!!

- zaprasza Dominik Stachiewicz, członek zarządu Donorii

 

Antonina Olszewska urodziła się z bardzo rzadkim, uwarunkowanym genetycznie, zespołem wad wrodzonych - zwanym zespołem Pfeiffera. Towarzyszy mu kraniokinostoza - zarośnięte szwy czaszki, co nie pozwala rosnąć główce dziecka. Dziewczynka wymaga stałej pomocy, już przeszła kilka operacji. Docelowa operacja, którą przeprowadzić można w USA, kosztować będzie około 300 tys. USD. To jest główny cel naszej zbiórki, wspomaganej przez przyjaciół, znajomych i nas z DUAL-a, Donorii i Howdena. Mam nadzieję, również z całej branży ubezpieczeniowej.

#OperacjaTosia przy Biegach Niepodległości

Każdy, kto będzie uczestniczył w Biegach Niepodległości, może wesprzeć zbiórkę. Udział zgłosiło już blisko 200 osób z 11 miast: Warszawa, Szczecin, Gdynia, Bytów, Tarnów, Dębica, Toruń, Białystok, Elbląg, Poznań, Przysiek. Donoria i Howden zapłacą dodatkowo 25% zebranej kwoty. Wystarczy założyć koszulkę z logo #OperacjaTosia. Bieganie nie jest obowiązkowe. Kto nie biega, może po prostu pojawić się na trasie w specjalnie koszulce akcji, by dopingować kolegów i promować zbiórkę.

Zgłoszenia chętnych do Biegu Niepodległości w koszulce #OperacjaTosia przyjmowane są przez prezesa Stowarzyszenie im. Antoniny Olszewskiej - Tosia - Martę Licznerską na adres mailowy stowarzyszenie.tosia@gmail.com. Prosimy o nadsyłanie zgłoszeń jak najszybciej, aby organizatorzy wiedzieli, ilu jest chętnych i zdążyli przygotować dla wszystkich koszulki. :

Dane do zgłoszenia:

1. Imię i nazwisko

2. Miasto, w którym bierzesz udział w aktywności sportowej

3. Ilość planowanych do przebycia kilometrów

4. Numer startowy (jeśli jest nadany)

Większy opis i choroby, i akcji tutaj: Pomagamy.im: Operacja Tosia - biegniemy z pomocą. Pamiętajcie! Ostateczny, łączny cel to 300 tys. USD. W tej akcji mamy cząstkowy cel.

Dominik Stachiewicz

Członek Zarządu / Dyrektor Biura Kontaktów Międzynarodowych i Reasekuracji

Donoria

 

Zobacz firmy: DUAL, Donoria, Howden

 

Komentuj Prześlij  Drukuj

Artykuł: <<< 2018-11-07 >>>

 

 

 

Profesjonalnie o ubezpieczeniach..

Miesięcznik Ubezpieczeniowy

 

 
 Strona przygotowana przez Ogma Sp. z o.o.