Dziennik Ubezpieczeniowy

Dziennik Ubezpieczeniowy >> Szukaj 

 

Archiwum :: O Dzienniku :: Prenumerata 

 Szukaj

 

 

Artykuł: <<< 2018-07-11 >>>

 

Punkty widzenia

 

Nawigacja

2018-07-12  

|<<

   

 >>|

2018-07-11  

<<<

>>>

 >>|

2018-07-10  

|<<

     

 

Data publikacji: 2018-07-11

Dz.U. nr: 4527

Partnerzy bliżej siebie, Arrant bliżej partnerów

(Arrant, Czublun Trębicki)

3 miesiące, 9 lokalizacji w całej Polsce, prawie 370 uczestników, setki przemierzonych kilometrów, niezliczone godziny bardzo intensywnych i ciekawych rozmów oraz ogrom satysfakcji. Z takim wynikiem zakończyliśmy nasz coroczny cykl spotkań z partnerami Arranta.

- Rafał Trzyna, członek zarządu, Arrant

 

W tym roku spotkania z partnerami Arranta przybrały wyjątkową, nową formułę. Na przestrzeni kwietnia, maja i czerwca zorganizowaliśmy dedykowane szkolenia z zakresu RODO oraz ustawy o dystrybucji ubezpieczeń, które poprowadził mecenas Piotr Czublun z kancelarii Czublun Trębicki. Wspomniana kancelaria pomaga nam i czuwa nad prawidłowym wdrożeniem zmian, jakie wymuszają nowe akty prawne. Podczas spotkań mieliśmy okazję przybliżyć naszym partnerom problematykę dystrybucji ubezpieczeń w świetle najnowszych zapisów prawnych, jak również zaprezentować rozwiązania przygotowane przez Arrant, czyli nową ścieżkę sprzedaży. Nasze spotkania rozpoczęliśmy wraz z końcem kwietnia w Lublinie, następnie odwiedziliśmy kolejno: Rzeszów, Białystok, Łódź, Poznań, Gdańsk, Wrocław, Katowice, Kraków oraz Sopot.

Świadomi partnerzy

W spotkaniach wzięło udział prawie 370 agentów oraz zarząd Arranta, czyli prezes Artur Pakuła i ja, dyrektorzy poszczególnych działów oraz regionalni dyrektorzy sprzedaży. Ogromnie cieszy nas tak duża frekwencja i zainteresowanie takimi spotkaniami. Jest to dla nas sygnał, że mamy bardzo świadomych partnerów, którzy bardzo poważnie podchodzą do zmian, jakie nas wszystkich czekają, i chcą być do nich dobrze przygotowani. Podczas spotkań padło wiele bardzo ważnych pytań, udało nam się rozwiać wiele wątpliwości i udzielić odpowiedzi na nurtujące naszych pośredników pytania.

Poprzez takie działania Arrant chce podkreślić, jak ważne jest dla nas budowanie relacji, kształcenie naszych partnerów oraz dobra atmosfera. Bezpośrednie spotkania są wyjątkową okazją do edukacji, poznania koleżanek i kolegów z branży, szczerej rozmowy na tematy, którymi żyje branża ubezpieczeniowa, ale również na te mniej formalne, jednak równie ważne. Dzięki temu nasi partnerzy mogą być bliżej siebie, a Arrant bliżej partnerów.

W spotkaniach wzięło udział prawie 370 agentów oraz zarząd Arranta, dyrektorzy poszczególnych działów i regionalni dyrektorzy sprzedaży.

Przez całą Polskę

Doświadczenie pokazuje nam, jak bardzo potrzebne są tego typu spotkania, dlatego jesteśmy pewni, że w kolejnych latach będziemy praktykować tego typu działania i w dalszym ciągu będziemy przemierzać całą Polskę, by móc spotkać się z naszymi partnerami w dogodnej dla każdego lokalizacji. Przed nami przygotowania do IDD. Mimo że dyrektywa zaczynie obowiązywać dopiero 1 października, to Arrant jest już przygotowany w wielu kwestiach i lada moment będzie intensywnie wdrażał kolejne działania w sieci. Gorąco wierzymy, że dzięki działaniom, jakie podjął Arrant, wdrożenie RODO i IDD nie przysporzy naszym partnerom większych trudności, a jedynie wpłynie pozytywnie na funkcjonowanie i wizerunek firm oraz całej branży.

Rafał Trzyna

Członek zarządu, Arrant

 

Zobacz firmy: Arrant, Czublun Trębicki

 

Komentuj Prześlij  Drukuj

Artykuł: <<< 2018-07-11 >>>

 

 

 

Profesjonalnie o ubezpieczeniach..

Miesięcznik Ubezpieczeniowy

 

 
 Strona przygotowana przez Ogma Sp. z o.o.