Dziennik Ubezpieczeniowy

Dziennik Ubezpieczeniowy >> Szukaj 

 

Archiwum :: O Dzienniku :: Prenumerata 

 Szukaj

 

 

Artykuł: <<< 2018-07-11 >>>

 

Rozmowy o termowizji

 

Nawigacja

2018-07-12  

|<<

   

 >>|

2018-07-11  

|<< 

<<<

>>>

 >>|

2018-07-10  

|<<

     

 

Data publikacji: 2018-07-11

Dz.U. nr: 4527

 

Podczas rozmów na Kongresie w Mikołajkach, gdzie ERGO Hestia po raz pierwszy oficjalnie zaprezentowała ideę audytu termowizyjnego, mieliśmy okazję rozmawiać z brokerami, którzy jak nikt inny, potrafią patrzeć na ryzyko z dwóch perspektyw - ubezpieczeniowej i inżynierskiej. Brokerzy na co dzień pracują z klientami identyfikując ich oczekiwania w kontekście możliwych rozwiązań proponowanych przez ubezpieczycieli. Dlatego ich opinie na temat przydatności serwisu termowizyjnego były kluczowe przed wyjściem z tą usługą na rynek. W kolejnych artykułach na łamach Dziennika Ubezpieczeniowego przedstawiamy Państwu kilka spośród licznych rozmów przeprowadzonych z brokerami.

- Zbigniew Żyra, dyrektor Hestii Loss Control

Krok w kierunku nowoczesnego spełnienia potrzeb klienta

(EIB, Ergo Hestia, HLC)

Termowizja to nowa usługa, którą ubezpieczyciele chcą zaspokoić oczekiwania klientów, a te rosną. Brokerzy szukają nowych usług, które zapewnią wartość dodaną klientom tak, aby obsługa ubezpieczeniowa była pełniejsza. Klientom już nie zależy tylko na tym, żeby zapłacić składkę, dostać odszkodowanie. Chcą po gospodarsku, profesjonalnie zarządzać posiadanym majątkiem.

Jak pokazali eksperci ERGO Hestii, pożary generują około połowy ogólnej wartości szkód. Tym samym jest to najistotniejsze ryzyko dla przedsiębiorcy. Dotychczas badania termowizyjne nie były tak szeroko dostępne, chociażby z racji kosztów związanych z zakupem samego sprzętu. Jest on teraz tańszy i powinna go posiadać każda większa organizacja. Wierzę, że dzięki temu takie usługi oferowane przez ubezpieczycieli będą się rozpowszechniały, tym bardziej, że to krok w kierunku nowoczesnego spełnienia potrzeb klienta. ERGO Hestia i oferowana przez nią usługa termowizji odpowiada na te potrzeby.

Bartosz Tokarski

EIB

 

Linki:  

Zobacz także:

Materiał filmowy - Rozmowy o termowizji - Bartosz Tokarski, EIB


Partnerem cyklu jest Ergo Hestia.Archiwum:

Rozmowy o termowizji

 

Zobacz firmy: EIB, Ergo Hestia, HLC

 

Komentuj Prześlij  Drukuj

Artykuł: <<< 2018-07-11 >>>

 

 

 

Profesjonalnie o ubezpieczeniach..

Miesięcznik Ubezpieczeniowy

 

 
 Strona przygotowana przez Ogma Sp. z o.o.