Dziennik Ubezpieczeniowy

Dziennik Ubezpieczeniowy >> Szukaj 

 

Archiwum :: O Dzienniku :: Prenumerata 

 Szukaj

 

 

Artykuł: <<< 2018-05-16 >>>

 

Rozmowy o Cumulus Evo

 

Nawigacja

2018-05-17  

|<<

   

 >>|

2018-05-16  

|<< 

<<<

>>>

 >>|

2018-05-15  

|<<

     

 

Data publikacji: 2018-05-16

Dz.U. nr: 4489

 

Podczas trzech kwietniowych konferencji w Sopocie, Katowicach i Warszawie, na których Ergo Hestia po raz pierwszy zaprezentowała platformę Cumulus Evo, rozmawialiśmy z brokerami, którzy jako pierwsi otrzymali dostęp do nowego systemu. To oni na co dzień pracują z klientami i najlepiej identyfikują potrzeby rynku ubezpieczeń. W kolejnych artykułach na łamach Dziennika Ubezpieczeniowego chcemy przedstawić Państwu kilka z tych rozmów. Zapraszamy do lektury i współpracy z Hestią Corporate Solutions.

- Kamil Bara, dyrektor Biura Ubezpieczeń Odpowiedzialności Cywilnej Ergo Hestii

Taka jest przyszłość

(Ergo Hestia, Xexpert.pl Brokerzy Ubezpieczeniowi)

Świat idzie do przodu, a Ergo Hestia należy do tych ubezpieczycieli, którzy zmianom nie ustępują na krok. Już od ponad 5 lat korzystamy z narzędzia Cumulus Floty, oferowanego prze Ergo Hestię. To rozwiązanie sprawdza się, jest proste, transparentne, szybkie. Na konferencji prezentującej Cumulus Evo poznaliśmy zalety nowego narzędzia sprzedażowego. Zapowiada się bardzo interesująco, bo Cumulus Evo to poważne rozwiązanie informatyczne. Taka jest przyszłość. Nie ukrywam, że nieraz w rozmowach z klientami, dopytują oni o takie systemy i ubezpieczyciel, który dysponuje nowoczesnymi rozwiązaniami, automatycznie osiąga dużą przewagę konkurencyjną.

W ubezpieczeniach zawsze ważne są relacje. Jest ubezpieczyciel, broker, klient - i tych relacji nie możemy zastąpić botem. Każde usprawnienie oznacza jednak oszczędność czasu i pieniędzy. Cumulus Evo to system, który oferuje pewne standardowe rozwiązanie, przyspiesza procesy, eliminuje zbędną biurokrację. Nikt nie chce wypełniać rubryk z tysiącami danych, jeśli tylko można je wprowadzić automatycznie i za sprawą kilku kliknięć obsłużyć całą kilkusetosobową grupę.

Na pewno jest to krok we właściwym kierunku. To nowa jakość, wejście w nową erę ubezpieczeń.

Sławomir Słota

Xexpert.pl Brokerzy Ubezpieczeniowi

Linki:  

Zobacz także:

Rozmowy o Cumulus Evo ERGO Hestii - Sławomir Słota - materiał filmowy


Partnerem cyklu jest Ergo Hestia.Archiwum:

Rozmowy o Cumulus Evo

Zobacz firmy: Ergo Hestia, Xexpert.pl Brokerzy Ubezpieczeniowi

 

Komentuj Prześlij  Drukuj

Artykuł: <<< 2018-05-16 >>>

 

 

 

Profesjonalnie o ubezpieczeniach..

Miesięcznik Ubezpieczeniowy

 

 
 Strona przygotowana przez Ogma Sp. z o.o.