Dziennik Ubezpieczeniowy

Dziennik Ubezpieczeniowy >> Szukaj 

 

Archiwum :: O Dzienniku :: Prenumerata 

 Szukaj

 

 

Artykuł: <<< 2018-05-14 >>>

 

Rozmowy o Cumulus Evo

 

Nawigacja

2018-05-15  

|<<

   

 >>|

2018-05-14  

|<< 

<<<

>>>

 >>|

2018-05-11  

|<<

     

 

Data publikacji: 2018-05-14

Dz.U. nr: 4487

Ze świata analogowego do cyfrowych usług i obsługi ubezpieczeń masowych

(Ergo Hestia)

Pod koniec kwietnia odsłoniliśmy drugi element nowej oferty ubezpieczeń korporacyjnych Ergo Hestii - Hestia Corporate Solutions. Rynkowy debiut platformy Cumulus Evo to nasza odpowiedź na zapotrzebowania brokerów i agentów. To całkowicie nowa, technologicznie zaawansowana platforma, która w sposób radykalny uprości pracę pośrednikom zajmującym się wystawianiem polis OC zawodu, NNW i kosztów leczenia oraz organizacjom, które w imieniu swoich członków negocjują ofertę ubezpieczeniową.

- Kamil Bara, dyrektor Biura Ubezpieczeń Odpowiedzialności Cywilnej Ergo Hestii

 

Cumulus Evo umożliwia wystawienie polisy OC profesjonalistom z wielu różnych dziedzin. Jest to ważne szczególnie w przypadku, gdy klientem są osoby wykonujące nietypowe zawody, które niosą ze sobą specyficzne ryzyka (zobacz też: Cumulus Evo - cyfrowa rEVOlucja w sprzedaży).

Nasza oferta jest tak skonstruowana, aby narzędzie nadawało się do obsługi każdego typu umowy OC zawodowego, z którą pośrednik chce wyjść na rynek. Jeżeli ktoś ma pomysł, aby ubezpieczać grupę zawodową instruktorów pływania, psychologów, czy dowolną inną, to eksperci HCS mogą stworzyć taki program, a Cumulus Evo będzie dostosowany do jej obsługi.

Kto jest klientem?

W ubezpieczeniu OC zawodu ubezpieczyciele patrzą na profesjonalistów przez pryzmat reprezentujących ich izb, związków i stowarzyszeń, w których są zrzeszeni. Dla pośrednika to właśnie tego rodzaju gildie są bezpośrednimi klientami. Osoba ubezpieczana opiera się wtedy na rekomendacji organizacji, do której przynależy - nie podejmuje się samodzielnego poszukiwania ochrony ubezpieczeniowej.

Zaawansowana technologia

Przewagą, jaką możemy zaoferować w ramach Hestii Corporate Solutions, jest zaawansowana technologia, która automatyzuje proces specjalistycznej obsługi masowej. Pozwala to uprościć i skrócić cykl obiegu dokumentów i informacji między pośrednikiem, jego klientami i Ergo Hestią. Platforma Cumulus Evo umożliwia rejestrację i ewidencję certyfikatów, stworzenie umów generalnych, dostęp do centrum informacji oraz raportów. Dodatkowo pozwala masowo importować do systemu dane setek, a nawet tysięcy ubezpieczonych w ramach jednej grupy.

Naszą przewagą jest zaawansowana technologia, która automatyzuje proces specjalistycznej obsługi masowej.

Okiem brokerów

Podczas trzech kwietniowych konferencji w Sopocie, Katowicach i Warszawie, na których Ergo Hestia po raz pierwszy zaprezentowała platformę Cumulus Evo, rozmawialiśmy z brokerami, którzy jako pierwsi otrzymali dostęp do nowego systemu. To oni na co dzień pracują z klientami i najlepiej identyfikują potrzeby rynku ubezpieczeń. W kolejnych artykułach na łamach Dziennika Ubezpieczeniowego chcemy przedstawić Państwu kilka z tych rozmów. Zapraszamy do lektury i współpracy z Hestią Corporate Solutions.

Kamil Bara

Dyrektor Biura Ubezpieczeń Odpowiedzialności Cywilnej Ergo Hestii

Linki:  

Zobacz także:

Rozmowy o Cumulus Evo ERGO Hestii - Kamil Bara - materiał filmowy


Partnerem cyklu jest Ergo Hestia.

Zobacz firmy: Ergo Hestia

 

Komentuj Prześlij  Drukuj

Artykuł: <<< 2018-05-14 >>>

 

 

 

Profesjonalnie o ubezpieczeniach..

Miesięcznik Ubezpieczeniowy

 

 
 Strona przygotowana przez Ogma Sp. z o.o.