Dziennik Ubezpieczeniowy

Dziennik Ubezpieczeniowy >> Szukaj 

 

Archiwum :: O Dzienniku :: Prenumerata 

 Szukaj

 

 

Artykuł: <<< 2018-01-30 >>>

 

Axa Partners jest i dla Ciebie

 

Nawigacja

2018-01-31  

|<<

   

 >>|

2018-01-30  

<<<

>>>

 >>|

2018-01-29  

|<<

     

 

Data publikacji: 2018-01-30

Dz.U. nr: 4417

AXA Partners dla Vectry, czyli COŚ się święci

(AXA Assistance, AXA Partners, Vectra)

Gdy zatrzasnął się zamek w drzwiach wejściowych, a ulubiony serial zaraz się zaczyna... Gdy doktor Google nie wystarcza i potrzebna pomoc lekarza z prawdziwego zdarzenia... Gdy szanse na zostanie królem internetu spadają do zera, bo kontrolę nad komputerem przejęło złośliwe oprogramowanie... W tych sytuacjach, a także w wielu innych klienci Vectry mogą liczyć na pomoc dostarczoną przez AXA Partners w startujących ofertach. Propozycja jest dużą nowością na rynku telekomunikacyjnym.

 

AXA Partners rusza z kolejnym projektem w segmencie affinity i branży telekomunikacyjnej. We współpracy z Vectra (jednym z wiodących operatorów kablowych w Polsce) przygotowała cztery rodzaje produktów, elastycznie dopasowanych do oferty głównej operatora: Szybka Pomoc DOM, Szybka Pomoc ZDROWIE, Szybka Pomoc INTERNET, Szybka Pomoc INTERNET+. Produkty stanowią połączenie usług informacyjnych typu concierge oraz ubezpieczeń assistance, umożliwiających z jednej strony dostęp do całodobowego centrum, które zorganizuje płatną usługę na życzenie klienta, a z drugiej w przypadku nieprzewidzianego zdarzenia zleci wizytę odpowiedniego specjalisty czy lekarza w domu klienta Vectry oraz pokryje przewidziane w warunkach usługi koszty.

Dla domu i domowników

W ramach produktu Szybka Pomoc DOM klienci Vectry mogą liczyć na pomoc elektryka, hydraulika, ślusarza, szklarza, technika urządzeń grzewczych, technika urządzeń klimatyzacyjnych, naprawę sprzętu AGD/RTV, PC czy telefoniczną informację prawną.

"Podążając za strategią AXA Partners poszukujemy nowych możliwości i kanałów sprzedaży. To, co wspólnymi siłami wypracowaliśmy z Vectrą, jest nowością realizowaną na tak dużą skalę w branży telekomunikacyjnej" - wyjaśnia Łukasz Hajkowski, Członek Zarządu AXA Partners, Dyrektor Sprzedaży Korporacyjnej. "Stworzyliśmy prosty i jasny produkt, obejmujący ochroną szerokie spektrum zdarzeń - to nasza metoda na zapewnienie klientowi poczucia, że dostał coś naprawdę wyjątkowego i jednocześnie przydatnego. Chcemy osiągnąć zadowolenie klienta z oferty naszego partnera - Vectry, a przez to i z naszych usług."

Szybka Pomoc ZDROWIE to z kolei ubezpieczenie zapewniające - w razie nieszczęśliwego wypadku lub nagłego zachorowania - wizytę lekarza pierwszego kontaktu lub pediatry, opiekę pielęgniarską, dostarczenie lekarstw i pomoc domową po hospitalizacji.

"Skąd nazwa "Szybka Pomoc"? Ponieważ usługa jest już aktywna kolejnego dnia od momentu jej włączenia, natomiast zorganizowanie pomocy wraz z dojazdem specjalisty czy lekarza do domu klienta trwa bardzo krótko. Klient musi wykonać tylko jeden telefon do Centrum Alarmowego, resztą zajmiemy się my. Wezwiemy odpowiedniego specjalistę oraz pokryjemy koszty udzielonej pomocy. Jesteśmy do dyspozycji naszych klientów w niespodziewanych sytuacjach, które mogą mieć miejsce każdego dnia" - podkreśla Karolina Borecka, Sales Manager w AXA Partners.

Bardzo realne cyberniebezpieczeństwo

Klienci Vectry nie zostaną pozostawieni sami sobie nie tylko w walce z wirusami chorobotwórczymi, ale też tymi komputerowymi. Dzięki produktowi Szybka Pomoc INTERNET mają zapewnioną pomoc w razie zainfekowania sprzętu wirusem, a także pomoc w instalacji i konfiguracji oprogramowania. AXA Partners zapewnia też assistance prawne i świadczenie odszkodowawcze w razie kradzieży i wykorzystania środka płatniczego lub kradzieży oraz wykorzystania tożsamości klienta w internecie. A jeśli zdarzy się, że w wyniku awarii utraci pliki i dokumenty przechowywane na komputerze, również może liczyć na wsparcie. W pakiecie rozszerzonym - Szybka Pomoc INTERNET+ - zapewniona jest również pomoc w użytkowaniu i aktualizacji oprogramowania, a także pomoc specjalisty IT oraz psychologa w razie naruszenia reputacji online.

Dariusz Nowosadko, Członek Zarządu Vectry, zaznacza: "Od września prowadzimy ogólnopolską kampanię promocyjną "COŚ", w ramach której przekonujemy, że dla każdego mamy COŚ wyjątkowego i dopasowanego. Teraz odkrywamy kolejne produkty dla naszych klientów - "COŚ" szczególnego - usługi AXA Partners, które będą w ofercie Vectry. Wzbogacając swoją ofertę o usługi świadczone przez naszego Partnera, zyskujemy lojalność klientów, którzy mogą być pewni, że dostają "COŚ" więcej niż w ramach ofert konkurencyjnych. Tym bardziej że jest to "COŚ" z kategorii premium care - profesjonalne dbanie o klienta i jego rodzinę - jak np. unikatowe w branży telekomunikacyjnej cyberassistance".

Oferta AXA Partners we współpracy z Vectrą ruszyła 17 stycznia 2018 roku.


Grupa Vectra (www.vectra.pl) to drugi w Polsce pod względem liczby abonentów telekomunikacyjny operator kablowy. Obsługuje ponad 970 tys. klientów w 394 miastach na terenie całego kraju. Podstawowa oferta Vectry to dostęp do programów telewizyjnych w wersji cyfrowej i analogowej, do szerokopasmowego internetu stacjonarnego i mobilnego oraz usługi telefonii stacjonarnej i mobilnej. Vectra ma jedną z najbardziej atrakcyjnych na rynku ofert telewizji cyfrowej pod względem liczby i różnorodności programów - łącznie 235, w tym 115 w wersji HD. Inne pozycje, które wyróżniają usługi Vectry, to internet 700 Mb/s, programy niezależnych telewizji lokalnych emitowane w 120 miastach, usługa cyfrowej nagrywarki oraz multiroom. Dodatkowe usługi Vectry to m.in. VOD, TV Online (bezpłatny dostęp do 125 programów TV na komputerze i urządzeniach mobilnych), HBO GO, FilmBox Live i serwis muzyczny GO ON. Vectra ma 720 tys. abonentów telewizji cyfrowej, 590 tys. odbiorców internetu stacjonarnego oraz 176 tys. abonentów telefonii stacjonarnej i mobilnej. Vectra oferuje również usługi dla biznesu i jest atrakcyjnym partnerem dla każdego przedsiębiorstwa, także innych operatorów telekomunikacyjnych.


Partnerem artykułu jest Axa Assistance.Archiwum:

Axa Partners jest i dla Ciebie

 

Zobacz firmy: AXA Assistance, AXA Partners, Vectra

 

Komentuj Prześlij  Drukuj

Artykuł: <<< 2018-01-30 >>>

 

 

 

Profesjonalnie o ubezpieczeniach..

Miesięcznik Ubezpieczeniowy

 

 
 Strona przygotowana przez Ogma Sp. z o.o.