Dziennik Ubezpieczeniowy

Dziennik Ubezpieczeniowy >> Szukaj 

 

Archiwum :: O Dzienniku :: Prenumerata 

 Szukaj

 

 

Artykuł: <<< 2017-10-10 >>>

 

Ubezpieczenia grupowe - czas na zmiany

 

Nawigacja

2017-10-11  

|<<

   

 >>|

2017-10-10  

<<<

>>>

 >>|

2017-10-09  

|<<

     

 

Data publikacji: 2017-10-10

Dz.U. nr: 4341

Dziecięce NNW nie musi być tylko szkolne

(Nationale-Nederlanden)

Powoli kończy się sezon szkolnego NNW. Ciężko opisywać i dyskutować z szaleństwem tegoż ubezpieczenia. Choć w ciągu ostatnich 2 lat widać pozytywne zmiany, wciąż szeroka praktyka jest przygnębiająca: rodzic nie wie co kupuje, często nie wie gdzie. Do tego wciąż częste są patologie: i wymuszanie wziątek dla szkoły, i podsuwanie rodzicom oświadczeń, że dzieci ubezpieczone są gdzie indziej.

A może być inaczej..

Alternatywą dla szkolnego NNW jest coraz częściej rozszerzenie ubezpieczenia grupowego w zakładzie pracy o ochronę dotyczącą dzieci Pracowników. Takie, jak oferuje choćby Nationale-Nederlanden. I większe, i już nawet mniejsze przedsiębiorstwa zauważyły, że rodzice boją się i troszczą o swoje dzieci.

To rozsądne, wygodne i efektywne rozwiązanie. Za - przysłowiowe - 50 zł przeznaczane na szkolne NNW, można przy ubezpieczeniu grupowym w zakładzie pracy wykupić naprawdę dobrą ochronę u dobrego ubezpieczyciela. Wybranego przy tym z należytą starannością i w kontrolowanym procesie zakupowym. Zakres uszczerbku dla dziecka może wtedy spokojnie obejmować finansowe zadośćuczynienie skutków nieszczęśliwych wypadków, skręceń, odmrożeń, zwichnięć czy złamań. I w dużo szerszym zakresie niż standard szkolnego NNW.


Partnerem cyklu jest Nationale-Nederlanden

 

Zobacz firmy: Nationale-Nederlanden

 

Komentuj Prześlij  Drukuj

Artykuł: <<< 2017-10-10 >>>

 

 

 

Profesjonalnie o ubezpieczeniach..

Miesięcznik Ubezpieczeniowy

 

 
 Strona przygotowana przez Ogma Sp. z o.o.