Dziennik Ubezpieczeniowy

Dziennik Ubezpieczeniowy >> Szukaj 

 

Archiwum :: O Dzienniku :: Prenumerata 

 Szukaj

 

 

Artykuł: <<< 2016-08-25 >>>

 

Ubezpieczenia dla MSP

 

Nawigacja

2016-08-26  

|<<

   

 >>|

2016-08-25  

|<< 

<<<

>>>

 >>|

2016-08-24  

|<<

     

 

Data publikacji: 2016-08-25

Dz.U. nr: 4060

Liberty trafia z ofertą do firm

(Liberty)

Liberty Ubezpieczenia umacnia pozycję w segmencie ubezpieczeń dla klientów biznesowych. W ramach oferty ubezpieczeń majątkowych dla małych i średnich przedsiębiorstw Towarzystwo obejmuje ochroną obecnie ponad 5000 firm. - Rafał Klepuszewski, Starszy Kierownik ds. Ubezpieczeń Przedsiębiorstw, Liberty Ubezpieczenia

 

Liberty Ubezpieczenia już od dłuższego czasu koncentruje się na rozwoju produktów dla klientów biznesowych, w tym na dynamicznej sprzedaży polis majątkowych dla MSP. To właśnie ten segment rynku leży w ścisłym polu zainteresowań Liberty. Dotychczas z oferty Towarzystwa skorzystało już ponad 5 tysięcy małych i średnich przedsiębiorstw i nadal obserwujemy systematyczny wzrost zainteresowania naszymi produktami dla firm.

Priorytetem Liberty w bieżącej działalności jest dostarczanie szerokiej i elastycznej gamy produktów dedykowanych przedsiębiorcom.

Kluczem jest elastyczność produktu

Naszym priorytetem w bieżącej działalności jest dostarczanie szerokiej i elastycznej gamy produktów dedykowanych przedsiębiorcom. W ramach oferty dla MSP proponujemy kompleksowe rozwiązania dla następujących branż: biuro i informatyka; sklep i sprzedaż; zdrowie, sport i uroda; wypoczynek i gastronomia; naprawy i usługi; budownictwo; produkcja oraz apteki. Nasza oferta jest przede wszystkim skierowana do podmiotów gospodarczych, które obejmują ochroną ubezpieczeniową mienie o wartości nieprzekraczającej 10 mln zł na jedną lokalizację i nie więcej niż 20 mln zł na wszystkie lokalizacje.

Jesteśmy otwarci na elastyczne podejście do każdego przedsiębiorcy, tak by móc zapewnić właścicielom firm optymalny dla specyfiki ich działalności program ubezpieczeniowy. Stąd też klienci biznesowi Liberty Ubezpieczenia mogą skorzystać z gotowych rozwiązań, odpowiadających rodzajowi prowadzonej przez nich działalności lub też sami zdecydować o ostatecznym zakresie ochrony ubezpieczeniowej, np. tylko sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk czy OC z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia. Przedmiotem ubezpieczenia mogą być także budynki oraz lokale należące do osób fizycznych a wynajmowane do celów prowadzenia działalności gospodarczej przez inne podmioty.

Wysoką skuteczność oferty ubezpieczeń majątkowych dla sektora MSP w dużej mierze zawdzięczamy współpracy z agentami i brokerami ubezpieczeniowymi.

Dodatkowo umożliwiamy przedsiębiorcom uzupełnienie zakresu ochrony o usługę assistance firmowego. W ramach polisy prowadzący firmę mogą liczyć na m.in. usługę awaryjnego sekretariatu, dozór i transport mienia czy też pomoc prawną w sprawach gospodarczych i podatkowych.

Pośrednicy ubezpieczeniowi siłą Liberty

Wysoką skuteczność oferty ubezpieczeń majątkowych dla sektora MSP w dużej mierze zawdzięczamy współpracy z agentami i brokerami ubezpieczeniowymi. Bez ich udziału o wiele trudniej byłoby nam dotrzeć do klientów z ofertą, dlatego już na etapie konstruowania produktów, rozmawiając z nimi, staraliśmy się uwzględnić w ofercie wysokie wymagania zarówno przedsiębiorców, jak i samych pośredników. Czynimy to nadal podczas bezpośrednich szkoleń i spotkań z tymi ostatnimi. Chcemy, aby szeroki i elastyczny zakres ochrony oraz sprawna likwidacja szkód przekonała zarówno tych pierwszych, jak i drugich, że warto nam zaufać.

Rafał Klepuszewski

Starszy Kierownik ds. Ubezpieczeń Przedsiębiorstw

Liberty Ubezpieczenia


Partnerem cyklu jest Liberty.

 

Zobacz firmy: Liberty

 

Komentuj Prześlij  Drukuj

Artykuł: <<< 2016-08-25 >>>

 

 

 

Profesjonalnie o ubezpieczeniach..

Miesięcznik Ubezpieczeniowy

 

 
 Strona przygotowana przez Ogma Sp. z o.o.